Τοπικά μέσα ενημέρωσης φιλοξενούν άρθρο για τη μετακίνηση 15 μαθητών της Β΄ και Γ΄ τάξης του τομέα Γεωπονίας Τεχνολογίας Τροφίμων και Περιβάλλοντος του σχολείου μας, οι οποίοι θα βρεθούν στο προσεχές διάστημα στη Λεμεσό της Κύπρου συμμετέχοντας σε πρόγραμμα με τίτλο ?Επαγγελματική Κατάρτιση στην καλλιέργεια, παραγωγή, επεξεργασία και εμπορία βιολογικών αρωματικών και φαρμακευτικών φυτών? στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος ERASMUS+

Μπορείτε να διαβάσετε το άρθρο εδώ.

RadioEvros.gr

15 μαθητές της Β΄ και Γ΄ τάξης του τομέα Γεωπονίας Τεχνολογίας Τροφίμων και Περιβάλλοντος του 1ου ΕΠΑ.Λ. Ορεστιάδας, θα βρεθούν στο προσεχές διάστημα στη Λεμεσό της Κύπρου συμμετέχοντας σε πρόγραμμα με τίτλο ?Επαγγελματική Κατάρτιση στην καλλιέργεια, παραγωγή, επεξεργασία και εμπορία βιολογικών αρωματικών και φαρμακευτικών φυτών? στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος ERASMUS+.